OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 Niedziela Zwykła 08.09.2019 r.

– w czwartek adoracja N. Sakramentu od godz. 17.30, a po Mszy św. spotkanie Koła Misyjnego w Sali na plebanii.

– w piątek 13 września św. Jana Chryzostoma, bp i dr Kościoła. W tym dniu zapraszamy na przedostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie na godz. 18.00.

– w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. modlitwa przy krzyżu w ramach akcji: Polska pod Krzyżem.

1. W zakrystii do nabycia jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego oraz kalendarze na 2020 r w cenie 10 zł.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.
  3. W przyszłą niedzielę w Sokolnej i w Bartoszkowie Msze św. odpustowe. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. poświęcenie tornistrów dzieci klas I i zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji, a następnie spotkanie rodziców dzieci klas III.
  4. Do uroczystości Wszystkich Świętych pragniemy zakończyć prace przy I części ogrodzenia cmentarza parafialnego. Bardzo dziękuję za ofiary składane na ten cel oraz sprzątanie i dekorację naszej świątyni.
  5. Komenda Policji w związku z licznymi przypadkami wyłudzeń pieniędzy pragnie ostrzec, że obecnie oszuści posługują się metodami na policjanta czy przedstawiciela Centralnego Biura Śledczego. Nie dajmy się namówić na przekazanie jakiejkolwiek kwoty pieniędzy oszustom. W razie próby oszustwa należy powiadomić najbliższą jednostkę policji.
  6. Dzieci, które pragną uczyć się gry na gitarze lub djembe proszę o zgłaszanie się do końca września do ks. proboszcza, a chętnych do śpiewu w scholi do ks. Darka.