Ogłoszenia Duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

77-416 Tarnówka tel. 67 266 40 33 Konto: SBL Złotów  94894100060023551620000010.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali, a następnie spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  2. Jutro 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz dzień świętości życia. Po Mszy św. możliwe będzie błogosławieństwo matek oczekujących narodzin dziecka. Zachęcamy do duchowej adopcji dzieci poczętych – materiały do odbioru w zakrystii.
  3. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu o godz. 16.30.
  4. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej na godz. 16.30, szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentów I Komunii św. i Bierzmowania.
  5. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy od przyszłej niedzieli. Poprowadzi je ks. Grzegorz Jagodziński proboszcz w parafii Mierzyn. Postarajmy się tak ułożyć plan dnia, aby skorzystać z nauk i spowiedzi wielkanocnej. Program poniżej:
  6. Dziękujemy serdecznie za pomoc w sprzątaniu ściętych gałęzi wokół kościoła parafialnego w Tarnówce. Pozostało jeszcze trochę pracy dlatego chętnych do pomocy zapraszamy w poniedziałek od godz. 10.00. Będzie podstawiona przyczepa na gałęzie, prosimy przynieść ze sobą grabie.
  7. W zakrystii do nabycia są  wielkanocne paschaliki w cenie 5 zł oraz Gość Niedzielny, Nasza Arka i Mały gość niedzielny dla dzieci.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Bylicką i śp. Janinę Sikorę. W ich int. Wieczny odpoczynek…