1 Niedziela Adwentu  –  03.12.2023 r.

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas adwentu, czyli przygotowania naszych serc na przyjście Chrystusa. W miarę możliwości zapraszamy wszystkich z Msze św. roratnie, które będą sprawowane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. Dzieci zachęcam do zrobienia serduszek z dobrymi uczynkami oraz zaopatrzenie się w lampion. Będziemy też mogli liczyć na coś ciepłego i słodkiego.
  1. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. czyli ok. godz. 18.00.
  1. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych od godz. 16.30. Podczas adoracji będzie okazja do skorzystania ze spowiedzi św. W tym dniu wsp. w liturgii św. Ambrożego.
  1. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 gościć będziemy Annę Krogulską, misjonarkę i autorkę wielu książek, która była już w Tarnówce w roku 2008. Teraz przybliży nam historię obrazu Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku. Serdecznie zapraszam.
  1. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia kalendarz parafialny, jak również Wędrówka, a w zakrystii można się zaopatrzyć w świece Caritas na stół wigilijny w cenie 10 zł mała i 20 zł duża świeca. W ten sposób wspieramy dzieci z najuboższych rodzin.
  1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone medaliki dzieciom klasy III.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl