10 Niedziela Zwykła –  11.06.2023 r.

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00 wraz z Nabożeństwem czerwcowym, a do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała wraz z procesją wokół kościoła. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów, a starszych o pomoc w ich zbieraniu.
  1. We wtorek wsp. św. Antoniego z Padwy jak również połączone z procesją wokół kościoła Nabożeństwo Fatimskie.
  1. W środę kancelaria parafialna czynna po Mszy św. Podczas liturgii wspominamy bł. Michała Kozala bp i męczennika.
  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, modlitwa różańcowa i okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
  1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. odpustowa w Piecewie o godz. 19.30, natomiast w Płytnicy Msza św. odpustowa w następną niedzielę 18 czerwca o godz. 13.30.
  1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
  1. Zwrócono się do nas z prośbą o możliwość zbierania dobrowolnych datków na leczenie małej 20 miesięcznej Kingi Rydz, która cierpi na genetyczny zanik mięśni. Zbiórka odbędzie się po każdej Mszy św. Szczegóły na plakacie.
  1. Raz jeszcze pragnę gorąco podziękować rodzinom, które przyjęły zaproszenie i przygotowały ołtarze na Boże Ciało przy swoich posesjach. Dziękuję wszystkim życzliwym sąsiadom za pomoc, a mieszkańcom za udekorowanie swojego obejścia na trasie procesji. Członkom OSP bardzo dziękuję za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, wspólnotom parafialnym za zaangażowanie, służbie liturgicznej, dzieciom sypiącym kwiaty i wszystkim za piękną postawę. Niech dobry Bóg darzy wszystkich swoim błogosławieństwem.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl