22 Niedziela Zwykła –  03.09.2023 r.

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 18.00 o potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla wszystkich uczniów naszej parafii. Okazja do spowiedzi od 17.30.
  3. W środę kancelaria parafialna czynna po Mszy św.
  4. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.30. Modlić się będziemy szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne z naszej diecezji i parafii.
  5. W piątek święto Narodzenia N.M.P.
  6. W sobotę 9 września planujemy rowerową pielgrzymkę Na Wrzosy. Wyjazd byłby tradycyjnie spod kościoła w Tarnówce o godz. 9.30. Na miejscu przy Kamieniu Papieskim Msza św. o godz. 12.00. Po Mszy posiłek na parkingu. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy za nasze rodziny i Ojczyznę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  7. W przyszłą niedzielę w całej Polsce odbywać się będzie narodowe czytanie. Tym razem Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Tarnówce zaprasza do Motylowego Parku obok kościoła na godz. 12.00, by posłuchać fragmentu powieści E. Orzeszkowej „Nad Niemnem”. Szczegóły na plakacie.
  8. W sobotę 16 września i w niedzielę 17 września w Skrzatuszu odbędzie się diecezjalny odpust jako dziękczynienie P. Bogu za 50 lat istnienia naszej diecezji. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisanie się w zakrystii. Szczegóły spotkań podane są na plakacie.

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl