29 Niedziela Zwykła –  22.10.2023 r.

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień misyjny, podczas którego będziemy modlitewnie wspierać wszystkich misjonarzy. Koło Misyjne z naszej parafii rozprowadzać będzie kalendarze. Dochód przeznaczony będzie na potrzeby misji.
  2. Codziennie o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza św. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki. W niedzielę Różaniec o godz. 10.30.
  3. W środę rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie. Kancelaria parafialna czynna po Mszy św.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30.
  5. W sobotę święto Apostołów Judy Tadeusza i Szymona.
  6. Przygotowując groby do Uroczystości Wszystkich Świętych bardzo proszę, by śmieci wyrzucać do pojemników na to przeznaczonych, a nie pozostawiać w innych miejscach. Cmentarz to również wizytówka naszej parafii.
  7. Przy wyjściu można zabrać kartki na wypominki i wzorem lat ubiegłych proszę o wypisywanie imion w liczbie pojedynczej oraz podanie miejsca zamieszkania. Porządek modlitwy za zmarłych podany zostanie za tydzień.
  8. Od przyszłej niedzieli dostępny będzie kalendarz parafialny. Zysk z jego sprzedaży przeznaczony będzie na wakacyjny wypoczynek ministrantów. Pojawił się też zamysł kontynuacji gazetki Wędrówka. Będzie ona w formie bezpłatnej, ale mile widziana będzie ofiara na pokrycie kosztów druku.

 

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl