4 Niedziela Adwentu  –  24.12.2023 r.

 

 1. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Adwentu. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tym czasie uczęszczali na Msze św. roratnie, a szczególnie dzieciom za ich serduszka pełne dobrych uczynków, a naszym Paniom za pyszne ciasta i kakao po Mszy św. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Przez wspólną modlitwę, czytanie opisu narodzenia z Ewangelii św. Łukasza oraz łamanie się opłatkiem, stwórzmy w swoich domach przestrzeń, aby Bóg mógł w nich zagościć. O godz. 22.00 i 24.00 zapraszamy wszystkich parafian i gości na pasterkę Bożonarodzeniową.
 1. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. wg. porządku niedzielnego.
 1. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św.
 1. W zakrystii można jeszcze nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
 1. W ciągu tygodnia w liturgii kościoła wspominamy:
 • we wtorek – św. Szczepana – pierwszego męczennika
 • w środę – św. Jana ewangelistę
 • w czwartek – św. Młodzianków męczenników.
 1. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Świętej Rodziny.
 2. W święto Trzech Króli 6 stycznia serdecznie zapraszamy do naszego parafialnego kościoła na Koncert Kolęd. Po raz kolejny będzie to okazja, aby poprzez śpiew i piękną muzykę naszych rodzimych artystów oddać hołd Nowonarodzonemu Jezusowi. Szczegóły podane są na plakacie.
 1. Wizytę duszpasterską zwaną kolęda rozpoczniemy po uroczystości Objawienia Pańskiego czyli od 8 stycznia. Szczegóły zostaną podane za tydzień.
 1. Na koniec wyrazy podziękowania kieruję do wszystkich, dzięki którym nasza świątynia jest przystrojona i udekorowana – serdeczne Bóg zapłać.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl