6 Niedziela Zwykła  –  11.02.2024 r.

 

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryka WSD w Koszalinie, który po każdej Mszy św. będzie zbierał dobrowolne ofiary na utrzymanie budynku seminarium duchownego. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wsparcie modlitewne i materialne w imieniu wszystkich alumnów.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 17.00. Sobotnia Msza św. jest już udziałem w liturgii niedzielnej.
  1. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. czyli od godz. ok. 18.00.
  1. We wtorek kończy się tzw. okres zwykły w ciągu roku. W środę 14 lutego rozpoczniemy czas Wielkiego Postu. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.00 z obrzędem posypania głów popiołem na znak naszego wewnętrznego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły czyli wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz ograniczenie pozostałych posiłków. Po Mszy św. na polecenie ks. Bp Ordynariusza naszej diecezji zbiórka pieniężna na pomoc mieszkańcom Ukrainy.
  1. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie Koła Misyjnego w sali na plebanii.
  1. W piątek zapraszamy na pierwsze Nabożeństwo Drogi Krzyżowej na godz. 16.30.
  1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę wielkiego postu po Mszy św. o godz. 11.00.
  1. W okresie wielkiego postu pragniemy zorganizować kurs przedmałżeński w ramach dekanatu Jastrowie. Prosimy o zgłoszenia chętnych, którzy chcą w niedługim czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Czas i miejsce zostaną podane przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń. Termin zgłoszenia do 25 lutego 2024 w parafii zamieszkania lub drogą e-mailową.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl