OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020 r.

1. W związku z epidemią koronawirusa oraz dyspozycjami bpa Ordynariusza prosimy o skorzystanie z dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. i uczestniczenie we Mszy św. przez telewizję czy internet.
  2. Msze św. do 11 kwietnia sprawowane będą bez udziału wiernych. Wszystkie intencje będą odprawione w terminie zamówionym, w niedzielę bez zmian, w tygodniu o godz. 9.00.
  3. Czas spowiedzi wielkanocnej został wydłużony do 7 czerwca. Można skorzystać ze spowiedzi indywidualnej po umówieniu się z księdzem. W ciągu tygodnia będzie taka możliwość przed poranną Mszą św. o godz. 9.00.
  4. W pierwszy piątek i sobotę nie będzie odwiedzin chorych, z wyjątkiem zagrożenia życia i zdrowia. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową.
  5. Biuro parafialne jest nieczynne z wyjątkiem spraw najważniejszych.
  6. Intencje Mszy św. można zamawiać także przez telefon.
  7. Zachęcamy wszystkich Parafian do wzmożonej modlitwy prywatnej o ustąpienie epidemii oraz o włączenie się w modlitwę różańcową codziennie o godz. 20.30.
  8. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie w postaci wpłat na konto parafialne, dzięki czemu wszystkie rozpoczęte działania mogą być kontynuowane.
  9. Zachęcamy również do odwiedzin parafialnej strony internetowej, gdzie są umieszczane wszelkie bieżące informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne.