OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Adwentu 22.12.2019 r.

1. Dzisiaj ostatnia niedziela adwentu. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tegoroczny adwent przeżyli wspólnie z nami uczestnicząc w Mszach św. roratnich. Dziękuję szczególnie paniom, które zadbały, byśmy po roratach mogli spożyć coś słodkiego i ciepłego. Dziękuję ofiarodawcom nagród dla dzieci, które tak licznie uczestniczyły w roratach. Był to błogosławiony czas dla naszych rodzin i parafii.

2. We wtorek 24 grudnia Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. Pasterka o godz. 24.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Zachęcamy, by w tym dniu tradycyjnie powstrzymać się od spożywania pokarmów mięsnych.

3. Środa – I dzień Świąt Bożego Narodzenia – Msze św. wg. porządku niedzielnego.

4. Czwartek – II dzień świąt – święto św. Szczepana pierwszego męczennika, porządek Mszy św. także niedzielny. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 do grona dzieci Bożych zostanie włączone czworo dzieci.

5. W tygodniu wspominamy:
– w piątek – św. Jana Ap.
– w sobotę – św. Młodzianków męczenników
– w przyszłą niedzielę 29 grudnia – święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

6. W zakrystii są jeszcze do nabycia opłatki na stół wigilijny oraz małe świece.

7. Prasa katolicka: Gość Niedzielny podwójny świąteczny numer i Nasza Arka do odbioru w zakrystii.

8. W sobotę 28.12 z wizytą duszpasterską zwaną kolędą odwiedzimy Węgierce od godz. 10.00 od str. Tarnówki po obu stronach równocześnie, a od ok. 13.30 Pomiarki od str. Węgierc również po obu str. równocześnie. Przy tej okazji pragnę podziękować każdej rodzinie za wsparcie wszelkich prac i inwestycji w parafii.