OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 Niedziela Zwykła 17.11.2019 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie młodzieży szkół średnich przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, a przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc kościołowi prześladowanemu.
    – w poniedziałek błog. Karoliny Kózkówny dz. i męczennicy.
    – w środę św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
    – w czwartek Ofiarowanie N.M.P. Adoracja Najśw. Sakr. od godz. 16.30, a podczas niej modlitwa wypominkowa za zmarłych.
    – w piątek św. Cecylii, dz. i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego.
  1. W zakrystii do nabycia jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.
  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    Podczas Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dzieciom klas III.
  1. W miesiącu listopadzie modlitwa wspominkowa w naszej parafii odbywa się od poniedziałku do soboty podczas Mszy św. wieczornej o godz. 17.00  z wyjątkiem czwartku, kiedy to jest od godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy,  program wypominków wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  1. Na zakończenie pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przywitanie ks. Bp. Ordynariusza w naszej parafii oraz towarzyszyli mu podczas wspólnej modlitwy. Dziękuję władzom gminy, dyrekcji szkoły, jednostkom OSP z Osówki i Tarnówki, wszystkim grupom parafialnym i mieszkańcom tych miejscowości, które ks. bp. odwiedził.

Program wypominek:

Poniedziałek: Węgierce, Tarnowiec, Ptusza

Wtorek: Osiedle koło stadionu, Pomiarki, Tarnówka Wybudowanie, Tarnowski Młyn

Środa: Tarnówka ul. Pocztowa, Krótka, Przedszkolna i 2 Lutego.

Czwartek: ul, Niepodległości

Piątek: ul Zwycięstwa