OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 32 Niedziela Zwykła 10.11.2019 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy Ordynariusza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej ks. Bp. Edwarda Dajaczka, który pragnie doświadczyć naszego zaangażowania w życie religijne i zatroskania o kościoły, kaplice i wszystkie dobre dzieła naszej wspólnoty parafialnej. W czasie Mszy św. skieruje do nas swoje słowo, a na zakończenie udzieli pasterskiego błogosławieństwa.
    – w poniedziałek św. Marcina z Tours, bp.
    – we wtorek św. Jozafata, bp. i męczennika
    – w środę św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polskich.
    – w czwartek adoracja Najśw. Sakr. od godz. 16.30, której towarzyszyć będzie  modlitwa wypominkowa.
  1. W zakrystii do nabycia jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.
  1. Bezpośrednio po Mszy św. w obecności ks. Bp, wójta gminy, radnych, pocztów sztandarowych Straży Pożarnej i szkoły podstawowej zostaną złożone kwiaty przy pomniku jako hołd poległym w obronie Ojczyzny. O godz. 15.00 na wspólną adorację Najśw. Sakramentu ks. Bp. pragnie zaprosić wszystkie grupy działające w parafii tzn: Żywy Różaniec, Grupę misyjną, Ministrantów, scholę dziecięcą i wszystkich w jakikolwiek sposób zaangażowanych w życie parafii, a o godz. 16.00 w sali na plebanii odbędzie się spotkanie grupy synodalnej. Natomiast o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się koncert

„ Z piosenką do wolności”, na który organizatorzy serdecznie zapraszają.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie młodzieży szkół średnich przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  1. Również w przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka dom puszek na pomoc kościołowi w potrzebie.

Program wypominek:

Poniedziałek: Węgierce, Tarnowiec, Ptusza

Wtorek: Osiedle koło stadionu, Pomiarki, Tarnówka Wybudowanie, Tarnowski Młyn

Środa: Tarnówka ul. Pocztowa, Krótka, Przedszkolna i 2 Lutego.

Czwartek: ul, Niepodległości

Piątek: ul Zwycięstwa