OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 Niedziela Zwykła 03.11.2019 r.

– w czwartek zmiana tajemnic różańcowych o godz. 16.30.
    – w piątek ks. proboszcz odwiedzi chorych z Komunią św. od godz. 9.00,a godz. 16.00 spotkanie rodziców dzieci klas III w sali na plebanii.
    – w sobotę rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  1. W zakrystii do nabycia jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł i Małego Gościa N.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.
  1. Przy wyjściu z kościoła można zabrać wypominki, które wypisujemy podając imiona i nazwiska zmarłych w mianowniku liczby pojedynczej z podaniem nazwy ulicy, na której mieszkamy.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 gościć będziemy ks. Bpa Edwarda Dajaczka ordynariusza naszej diecezji. Będzie przewodniczył Mszy św. dziękczynnej za naszą ojczyznę. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, organizacje i grupy parafialne do uczestnictwa w tym dziękczynieniu. Po Mszy św. w obecności wójta gminy i radnych zostaną złożone kwiaty przy pomniku ofiar poległych. O godz. 15.00 na wspólną adorację Najśw. Sakramentu ks. Bp. pragnie zaprosić wszystkie grupy działające w parafii tzn: Żywy Różaniec, Grupę misyjną, Ministrantów, scholę dziecięcą i innych, a na godz. 16.00 zaprasza grupę synodalną.
  1. W ramach wizytacji ks Bp. odwiedzi w przyszłą niedzielę 10 listopada o godz. 8.00 Osówkę, o 9.30 Piecewo, o godz. 11.00 Tarnówkę i o godz. 12.30 Bartoszkowo.
  1. Wójt gminy Tarnówka oraz gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek kultury pragną zaprosić na koncert „ Z piosenką do wolności „ w przyszłą niedzielę 10 listopada do  ośrodka kultury na godz. 17.00. Szczegóły na plakacie.

Program wypominek:

Poniedziałek: Węgierce, Tarnowiec, Ptusza

Wtorek: Osiedle koło stadionu, Pomiarki, Tarnówka Wybudowanie, Tarnowski Młyn

Środa: Tarnówka ul. Pocztowa, Krótka, Przedszkolna i 2 Lutego.

Czwartek: ul, Niepodległości

Piątek: ul Zwycięstwa