OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 Niedziela Zwykła 27.10.2019 r.

– w poniedziałek św. Apostołów Szymona j Judy Tadeusza.

– również w poniedziałek i środę zapraszamy dzieci i młodzież na modlitwę różańcową na godz. 16.30.

– w czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych dla dzieci i dorosłych o godz. 16.30. Po Mszy św. dzieci przebrane w ubiory świętych przejdą ze śpiewem ulicą Zwycięstwa do ronda, a następnie ulicą Niepodległości, obok domu przedpogrzebowego do sali przy szkole podstawowej na poczęstunek. Dziękujemy już za słodycze, którymi zapewne podzielą się z dziećmi mieszkańcy tych ulic.

1. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze o godz. 7.45 w kościele i o godz. 11.00 na cmentarzu w Tarnówce oraz o godz. 13.30 w Płytnicy. Ofiary składane na cmentarzu przeznaczone będą na dalsze prace remontowe przy drugiej stronie ogrodzenia. Można będzie również wypisać i złożyć wypominki za zmarłych. W tym dniu pomimo piątku nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych i ofiarować do w intencji osób zmarłych.
  1. W zakrystii do nabycia jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł i Naszej Arki.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.
  1. Przy wyjściu z kościoła można zabrać wypominki, które wypisujemy podając imiona i nazwiska zmarłych w mianowniku liczby pojedynczej z podaniem nazwy ulicy, na której mieszkamy. W przyszłą niedzielę zostanie podany program modlitwy za zmarłych wg. podanych ulic na cały tydzień.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu pomogli przy pracach na cmentarzu, zarówno ziemnych jak i tynkarskich, czy malarskich. Zakończyliśmy I etap ogrodzenia. W przyszłym roku nastąpi ciąg dalszy. Dziękuję również za wszelkie ofiary, które na ten cel wpływają.
  3. W najbliższą sobotę 2.11 ks. Darek odwiedzi swoich chorych z Tarnówki