OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 Niedziela Zwykła 29.09.2019 r.

– we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus
– w środę św. Jadwigi Śląskiej
– w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego
– w piątek św. Łukasza Ewangelisty

2. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30, dzieci i młodzież zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki. Msze św. po Nabożeństwie.

3. Przyszłą niedzielą rozpoczniemy Tydzień misyjny. Z posługą słowa gościć będziemy w kościele parafialnym ks. misjonarza. Taca przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne.

4. Dzisiaj przeżywamy 19 Dzień Papieski. Po Mszach św. w kościele parafialnym rozprowadzane będą „papieskie kremówki” z Tarnówki, a dochód przeznaczony będzie na nagrody dla dzieci uczestniczących w różańcu i roratach. Serdecznie dziękuję za każdą ofiarę. Natomiast do puszek zbierane będą ofiary na dofinansowanie nauki młodzieży z biednych rodzin w ramach Fundacji nowego Tysiąclecia.

5. W zakrystii do nabycia jest najnowszy nr Gościa Niedzielnego i M.G.N.

6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy św. wieczornej.

7. Grupa dzieci rozpoczęła naukę gry na gitarach. Jeżeli ktoś miałby nieużywaną i chciałby sprzedać lub odstąpić prosimy o kontakt.

8. W przyszłą niedzielę spotkanie młodzieży szkół średnich, przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.00.

9. Przypomnienie, że lokal wyborczy w Tarnówce mieści się za salą gimnastyczną.

10. Parafia św. Michała w Jastrowiu organizuje pielgrzymkę do Kalisza i Częstochowy      26-27.10. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. proboszcza tel. 512 041 720.