INTENCJE MSZALNE 20 – 27.03.2022

Niedziela 20.03.

7.45 + Władysława, Stanisław i Jan Ślażyńscy.

11.00 – Z ok. 10 urodzin Blanki o Boże błog., opiekę M.B. i potrzebne łaski.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 21.03.

17.00 – O Boże błog., zdrowie, opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych oraz w int. ks. Bp. Krzysztofa Włodarczyka, wspólnoty krzyża P.J i kapłanów.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  22.03.

17.00 + Krystyna Grzybek (od Bogusławy i Józefa Matlęga).

——————————————————————————————————————-

Środa  23.03.

17.00 – O radość nieba dla Heleny i Jana oraz zm. z rodz. Bernackich.

17.00 + Adolf, Gertruda Polaczek ( w r.śm.) oraz Irena i Bronisław Polaczek.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  24.03.

17.00 – O Boże błog., zdrowie, opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych oraz w int. ks. Bp. Krzysztofa Włodarczyka, wspólnoty krzyża P.J i kapłanów.

17.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i dary Ducha Świętego dla O. Adama Brodzika w zmaganiu się ze skutkami żywiołu.

——————————————————————————————————————-

Piątek 25.03.

17.00 – O dary Ducha Świętego dla Weroniki z ok. urodzin.

17.00 + Tadeusz Gniazdowski (od uczestników pogrzebu).

——————————————————————————————————————-

Sobota 26.03.

17.00 + Anastazja Stemplowska ( z ok. urodzin) i zmarli rodzice.

17.00 – W int. Zofii z ok. urodzin.

——————————————————————————————————————-

Niedziela 27.03.

7.45 – Dziękczynna P. Bogu i M.B. za dar cudownego krzyża P.J. konającego Limpias, sprowadzonego przez Irenę Cieślukiewicz w 20 roczn. jego poświęcenia przez ks. Romana Sypniewskiego, za ks. Bp. K. Włodarczyka – kierownika duchowego przez 27 lat, za bp. naszej diecezji, za ks. J. Ruszkowskiego, kapłanów, pielgrzymów, czcicieli krzyża P.J. i M.B. dziękując Bogu za dom modlitwy i adoracji, za dar uzdrowień, nawróceń i pojednanych małżeństw, za zmarłych czcicieli krzyża i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 – O radość życia wiecznego dla rodziców chrzestnych: Stanisławy i Alfonsa.

——————————————————————————————————————-

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl