Niedziela Trójcy Przenajświętszej –  04.06.2023 r.

 

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00 wraz z Nabożeństwem czerwcowym.
  1. W poniedziałek wsp. św. Bonifacego, bpa i męczennika.
  1. W środę kancelaria parafialna czynna po Mszy św.
  1. W czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.45 oraz 11.00, a po niej na procesję z udziałem dzieci sypiących kwiaty i wszystkich grup parafialnych. Przejdziemy od kościoła ulicą Niepodległości w kierunku Złotowa. 1 ołtarz u P. Brodzik, 2 ołtarz u P. Wrzeszcz, 3 ołtarz przy budynku gminy – przygotuje go OSP i 4 ołtarz u P. Bąk i Sławskich na ul. Zwycięstwa. Procesję zakończymy w kościele uroczystym śpiewem Ciebie Boga wysławiamy. Bardzo proszę życzliwych sąsiadów o dekorację swoich posesji, jak również o pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Do przyszłego czwartku trwać będzie oktawa Bożego Ciała z procesją wokół kościoła. Wzorem lat ubiegłych zapraszam dzieci do sypania kwiatów, a starszych o pomoc w ich zbieraniu.
  1. Zwrócono się do nas z prośbą o możliwość zbierania dobrowolnych datków na leczenie małej 20 miesięcznej Kingi Rydz, która cierpi na genetyczny zanik mięśni. Zbiórka odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Szczegóły na plakacie.

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl