Niedziela Zesłania Ducha Świętego –  28.05.2023 r.

 

  1. Dzisiaj o godz. 00 I komunia św., a o godz. 13.00 – rocznica I Komunii św. 
  1. Do piątku trwał będzie biały tydzień dzieci pierwszokomunijnych. 
  1. W poniedziałek święto N.M.P. Matki Kościoła. 
  1. W środę święto Nawiedzenia N.M.P. – w naszym kościele parafialnym Msza św. odpustowa o godz. 18.00. Odpust zyskać możemy pod warunkiem przyjęcia Komunii św. podczas Mszy św., wyzbycia się przywiązania do grzechu i modlitwa w intencjach ojca św. 
  1. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych od godz. 17.30, a po Mszy św. Nabożeństwo czerwcowe. W tym dniu obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. 
  1. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00, a w I sobotę swoich chorych odwiedzi ks. Andrzej. 
  1. Kancelaria parafialna z racji odpustu czynna będzie we wtorek po Mszy św.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl