Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego –  31.03.2024 r.

 

  1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy dużo spokoju, cierpliwości, a także wzmocnienia relacji ze Zbawicielem, dzięki któremu cały czas nie tracimy nadziei. Chrystus zmartwychwstał i niech zmartwychwstanie w każdym z nas.
  1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt. Msze św. o godz. 7.45 i 11.00.
  1. Podziękowania: za dekorację Bożego Grobu i ofiary na ten cel złożone, za udział w Triduum Paschalnym wszystkim zaangażowanym, służbie liturgicznej ołtarza, lektorom, kantorom, przedstawicielom OSP oraz wszystkim wiernym za świadectwo żywej wiary.
  1. W tygodniu po zmianie czasu na letni Msze św. o godz.18.00. Kancelaria parafialna czynna będzie w środę po Mszy św.
  1. Trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, więc w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego, okazja do uzyskania odpustu zupełnego. Nabożeństwo z odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 11.00.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl