OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30 Niedziela Zwykła –  23.10.2022 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień misyjny, podczas którego będziemy modlitewnie wspierać wszystkich misjonarzy. 
 2. Codziennie o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe, a po nim Msza św. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki. W niedzielę Różaniec o godz. 10.30. 
 3. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 18.30. 
 4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek święto poświęcenia kościoła katedralnego,
  • W piątek święto Apostołów Judy Tadeusza i Szymona.
 1. Trwają prace przy wymianie dachu na parafialnym kościele. Na ten rok przewidziana jest wymiana jednej połaci dachu. Jeżeli środki finansowe pozwolą to w przyszłym roku wymienimy całość pokrycia dachowego. Bardzo dziękuję za dotychczasowe ofiary na ten cel i polecam się pamięci tych, którzy mogą i chcą wesprzeć to nasze wspólne dzieło. 
 2. Przygotowując groby do Uroczystości Wszystkich Świętych bardzo proszę, by śmieci wyrzucać do pojemników na to przeznaczonych, a nie pozostawiać w innych miejscach. Cmentarz to również wizytówka naszej parafii. 
 3. Przy wyjściu można zabrać kartki na wypominki i wzorem lat ubiegłych proszę o wypisywanie imion w liczbie pojedynczej oraz podanie miejsca zamieszkania.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl