XII Niedziela Zwykła –  19.06.2022 r.

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00 wraz z Nabożeństwem czerwcowym, a do czwartku w oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. 
  2. We wtorek wsp. św. Alojzego Gonzagi. 
  3. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 17.00. 
  4. W tym roku uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela została przeniesiona na czwartek. W tym dniu zakończenie oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo wianków. 
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do uzyskania odpustu pod zwykłymi warunkami. Zapraszam szczególnie młodzież i dzieci, aby podziękować Panu Bogu za kolejny przeżyty rok szkolny. W tym dniu o godz. 19.30 Msza św. odpustowa w Piecewie. Odpust w Płytnicy w przyszłą niedzielę. 
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny. W tym dniu w koszalińskim amfiteatrze odbędą się obchody 50-lecia naszej diecezji. Zapisani na wyjazd proszeni są o zgromadzenie się na parkingu w Jastrowiu przy plebanii kościoła św. Michała Archanioła (obok sióstr). Wyjazd o godz. 8.00.  
  7. Bardzo gorąco i serdecznie pragnę podziękować za udział w procesji Bożego Ciała, szczególnie mieszkańcom ul. Zwycięstwa i Niepodległości za przygotowanie ołtarzy oraz dekorację na trasie przejścia procesji. Dziękuję OSP z Tarnówki, służbie liturgicznej, Kołom Żywego Różańca i Kołu Misyjnemu, dziękuję naszym Seniorom. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty oraz ich opiekunom, a także wszystkim, dzięki którym procesja przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Bóg zapłać. 
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl