XXII Niedziela Zwykła –  28.08.2022 r.

 

  1. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, sobotnia Msza św. jest już Mszą niedzielną. 
  2. W czwartek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. z prośbą o błog. Boże dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00. Po Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas I. W tym dniu przeżywać będziemy także 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Adoracja Najśw. Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. 
  3. W I piątek miesiąca ks. Proboszcz odwiedzi chorych z Komunią św. od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30. Zachęcamy dzieci i młodzież do odprawienia 9 pierwszych piątków. 
  4. W sobotę chorych odwiedzi ks. Wikariusz. 
  5. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 18.30. 
  6. W liturgii kościoła wspominamy w poniedziałek męczeństwo św. Jana Chrzciciela, a w sobotę św. Grzegorza Wielkiego papieża. 
  7. W sobotę 10 września planujemy rowerową pielgrzymkę na Wrzosy. Prosimy o zapisy do 9 września do godz. 19.00. Wyjazd spod kościoła w Tarnówce o godz. 9.30, Msza św. przy pomniku papieskim o godz. 12.00, a po niej posiłek. W pielgrzymce mogą wziąć udział dzieci tylko pod opieką osoby dorosłej.

 

 

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl