INTENCJE MSZALNE – XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022

Niedziela  07.08.
7.45 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binieda, Kidackich, Nowak i Radke.

11.00 – O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza z okazji 12 urodzin.

Poniedziałek 08.08.

18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek  09.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.

Środa  10.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.

Czwartek  11.08.

18.00 – O łaskę nieba dla †† Anieli i Bronisława Olejnik

Piątek 12.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.
 

Niedziela  14.08.

7.45 – Dziękczynno – błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji imienin i urodzin Marka

11.00 – O Boże błogosławieństwo i dar umocnienia wiary dla członkiń Żywego Różańca z Róży  Maksymiliana, Marii Kolbe.

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl