Niedziela Miłosierdzia Bożego –  16.04.2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Bożego Miłosierdzia. Odpust zupełny mogą uzyskać wszyscy, którzy są w stanie łaski uświęcającej i przyjęli Komunię św., odmówili koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz dowolną modlitwę w int. ojca świętego. Można uzyskać też odpust cząstkowy za spełnienie jednego z tych warunków.
  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
  1. W sobotę Msza św. niedzielna o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie rodziców dzieci klasy III w związku z przygotowaniem do I Komunii św. Wskazana jest obecność wszystkich.
  1. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. wieczornej.
  1. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.30 i okazja do spowiedzi św. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Po Mszy spotkanie Koła Misyjnego w sali na plebanii.
  1. Skarbonki jako jałmużnę wielkopostną można składać w zakrystii.
  1. W dniu 1 maja pragniemy zorganizować pielgrzymkę rowerową „ Na wrzosy”, by tam modlić się do św. J.P.II w intencji naszych rodzin. Wyjazd spod kościoła w Tarnówce o godz. 10.00. Udział dzieci jest możliwy tylko pod opieką osoby dorosłej.

 

 

 

Zapowiedzi przedślubne:

Martyna Gaj, panna, zam. w Piecewie i Kacper Kaluta, kawaler, zam. w Okonku.

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl