Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego –  9.04.2023 r.

  1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy dużo spokoju, cierpliwości, a także wzmocnienia relacji ze Zbawicielem, dzięki któremu cały czas nie tracimy nadziei. Chrystus zmartwychwstał i niech zmartwychwstanie w każdym z nas.
  1. Podziękowania: za dekorację Bożego Grobu i ofiary na ten cel złożone, za udział w Triduum paschalnym wszystkim zaangażowanym, służbie liturgicznej ołtarza, lektorom, kantorom, a także przedstawicielom OSP za obecność przy grobie Pańskim i udział w rezurekcji.
  1. W tygodniu Msze św. o godz.18.00. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św.
  1. Trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, więc w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego, okazja do uzyskania odpustu zupełnego. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 11.00.

 

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl