Niedziela Trójcy Przenajświętszej –  12.06.2022 r.

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00 wraz z Nabożeństwem czerwcowym. 
  2. W poniedziałek wsp. św. Antoniego z Padwy. Po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie. 
  3. We wtorek wsp. św. Michała Kozala. 
  4. W środę kancelaria parafialna czynna po Mszy św. 
  5. W czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.45 oraz 11.00, a po niej na procesję z udziałem dzieci sypiących kwiaty i wszystkich grup parafialnych. Przejdziemy ulicą Zwycięstwa, przy której będą 2 ołtarze, następnie za domem kultury przejdziemy na ulicę Niepodległości, tam również będą 2 ołtarze. Zakończymy przy skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Przedszkolnej. 
  6. W piątek wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego. 
  7. W dniu 25 czerwca w koszalińskim amfiteatrze odbędą się obchody 50-lecia naszej diecezji. Chętnych na wyjazd bardzo proszę o zapisanie w zakrystii.
© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl