Niedziela Zesłania Ducha Świętego –  05.06.2022 r.

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00 wraz z Nabożeństwem czerwcowym. 
  1. W poniedziałek święto N.M.P. – Matki Kościoła. 
  1. W środę wsp. św. Jadwigi królowej. Kancelaria parafialna czynna po Mszy św. 
  1. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi o godz. 17.30. 
  1. Za tydzień przeżywać będziemy niedzielę Najświętszej Trójcy. 
  1. W tym roku Uroczystość Bożego Ciała przypada 16 czerwca. Już dziś zapraszamy na uroczystą Mszę św. a po niej na procesję z udziałem dzieci sypiących kwiaty i wszystkich grup parafialnych. Przejdziemy ulicą Zwycięstwa, przy której będą 2 ołtarze, następnie za domem kultury przejdziemy na ulicę Niepodległości, tam również będą 2 ołtarze. Zakończymy przy skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Przedszkolnej. W tym dniu Msze św. będą tylko w kościele parafialnym w Tarnówce o 7.45 i uroczysta suma o godz. 11.00. 
  1. W dniu 25 czerwca, jak już słyszeliśmy, w koszalińskim amfiteatrze odbędą się obchody 50-lecia naszej diecezji. Chętnych na wyjazd bardzo proszę o zapisanie się do przyszłej niedzieli w zakrystii.

 

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl