1 Niedziela Wielkiego Postu  06.03.2022 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.
 2. W tym tygodniu zapraszam rodziców dzieci klas III na spotkanie dotyczące przygotowania do I Komunii św. We wtorek kl. III A, w czwartek kl. III B. Spotkanie odbędzie się w Sali na plebanii o godz. 19.00. 
 3. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. 
 4. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 16.30. 
 5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej na godz. 16.30, szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentów I Komunii św. i Bierzmowania. 
 6. W zakrystii są do nabycia wielkanocne paschaliki w cenie 5 zł. Przy wyjściu z kościoła są wystawione skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Przyniesiemy je w wielkim tygodniu jako nasza ofiara dla najbiedniejszych. 
 7. Dzisiaj w całej Polsce zbiórka pieniężna jako pomoc Ukrainie. Dziękujemy za każdy grosz wsparcia dla kraju, który dzielnie się broni i tej pomocy bardzo potrzebuje. W niedługim czasie do naszej gminy przyjadą 4 rodziny z okupowanej Ukrainy. Gdyby ktoś chciał i mógł ich przyjąć lub udostępnić im mieszkanie proszę o kontakt.  
 8. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach 28-29-30.03. Poprowadzi je ks. Piotr Górecki – proboszcz parafii w Wierzchowie Starym. 
 9. W poprzednią niedzielę podczas zbiórki na Madagaskar uzbieraliśmy kwotę 4 155 zł. W imieniu wszystkich mieszkańców serdecznie dziękujemy za to wsparcie. 
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli: ++Tadeusz Gniazdowski, Janina Mosionek, i Marian Bartosz
  Wieczny odpoczynek…

 

© Copyright - www.parafia-tarnowka.pl