5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 06.04.2025

Niedziela 06.04

7.45

+ Stanisława ( w roczn. śm.)

11.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

Poniedziałek  07.04

   18.00

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące, zmarłych z rodzin nawiedzających i adorujących cudowny krzyż i wynagradzających Matce Bożej w pierwsze soboty miesiąca, za czcicieli M.B. Bolesnej, o dar życia wiecznego dla wszystkich, którzy giną na wojnach.

2. Dziękczynna za uzdrowienie Marii z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski, a także dla Danuty i Henryka z rodziną oraz wspólnoty krzyż P.J.

Wtorek 08.04

18.00

1. + Stefan Anduła (2 r.śm.) i zm. z rodzin Anduła i Jastrzębskich.

Środa 09.04

18.00

1. + Andrzej Sutkowski (int. od Stanisława Brożyny).

2. + Rodzice: Bernarda (50 r.śm.) i Stanisław, brat Bernard i bratowa Helena.

Czwartek 10.04

18.00

1. + Wanda, Stanisław i Mieczysław Szweda.

2. Dziękczynno-błagalna z ok. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego Danuty i Sylwestra – o zdrowie, opiekę M.B. i św. Józefa oraz Boże błog. na dalsze lata małżeństwa.

Piątek 11.04

18.00

1. + Wiesława Wójcik, Marian i Jan Kowalscy, Helena, Jan i syn Jan.

2. + Rodzice: Awelina i Zbigniew Nowiccy.

Sobota 12.04

 

 

18.00

1. + Helena Ott (w r.śm.) i zmarli z rodziny.

2. + Paweł, Aniela Rońscy, Marianna i Józef Sławscy.

Niedziela 13.04

7.45

+ Marcin.

11.00

+ Józef Hrynkiewicz

5 Niedziela  Wielkiego Postu  –  06.04.2025 r.

 

  1. Po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00.
  3. Kancelaria parafialna czynna będzie w środę po Mszy św.
  4. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
  5. W piątek po Mszy św. czyli ok. godz. 18.30 zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Jak co roku rozważać będziemy mękę Pana Jezusa idąc tym razem ulicą POCZTOWĄ, a zakończymy przy krzyżu na styku ulic Pocztowej i Zwycięstwa.
  6. W tym roku rekolekcje odbędą się podczas nawiedzenia figury M.B. Skrzatuskiej w dn. 2, 3 i 4 maja. Tydzień wcześniej zostaniemy poinformowani o szczegółach. W ciągu tygodnia zachęcamy do odbycia spowiedzi wielkanocnej wg. następującego porządku:
  • Piecewo – poniedziałek od 18.45
  • Osówka – wtorek – 18.45
  • Sokolna – środa – 18.45
  • Bartoszkowo – czwartek – 18.45
  • Tarnówka – codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od 17.30 (będzie zaproszony ks. spowiednik)
  • Płytnica – niedziela przed i po Mszy św.
  1. Na tablicy ogłoszeń zamieszczona jest informacja o pielgrzymce autokarowej do Medjugorie. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się ze szczegółami.
  2. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną palmy wielkanocne.
  3. Ofiary na kwiaty do Bożego grobu i dekorację będą zbierane po zakończeniu Mszy św. dzisiaj i za tydzień.

Liceum Salezjańskie zaprasza na Drzwi Otwarte w czwartek, 10 kwietnia, w godz. 17:00-18:00. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dobrej szkoły opartej o tradycyjne chrześcijańskie wartości. Są jeszcze także wolne miejsca na nowy rok szkolny w klasie 1 Salezjańskiej Szkoły Podstawowej i w Salezjańskim Przedszkolu, także w oddziałach terapeutycznych. Serdecznie zapraszamy do zapisów!