XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022

Niedziela  02.10.

7.45 + Z rodzin Langier, Krzywda, Tereszczuk, + Krystyna i Anna Domrzalskie.

11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodzin Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 03.10.

18.00 + Krystyna Rogoś (1 r. śm.), Edmund i Agnieszka.

18.00 – O łaskę nawrócenia dla córki Moniki i synowej Katarzyny.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  04.10.

18.00 – O uzdrowienie, błog. Boże i opiekę M.B. dla Urszuli i Małgorzaty Mroczek.

——————————————————————————————————————-

Środa  05.10.

18.00 + Zofia ( w 14 r. śm.).

18.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., światło Ducha Św., spełnienie woli Bożej i opiekę Maryi Królowej Różańca św. dla członków Róży s. Faustyny.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  06.10.

18.00 – O dar życia wiecznego dla + Zofii Pawlik.

18.00 – O łaskę nawrócenia dla Tadeusza, Andrzeja, Edyty, Zbigniewa i Łukasza, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla rodziny Wiśniewskich.

——————————————————————————————————————-

Piątek 07.10.

18.00 + Zmarli z rodziny Pawlik.

18.00 – W Int. członkiń Róży św. M. Kolbe, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do Swej chwały.

——————————————————————————————————————-

Sobota 08.10.

18.00 + Edmund Młynarczyk (od uczestników pogrzebu).

18.00 – O błog. Boże i opiekę M.B. dla mamy Gieni z ok. 80 urodzin.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  09.10.

7.45 – O zdrowie, Boże błog. i opiekę M.B. dla babci Bogusi w dniu 65 urodzin.

11.00 – O zdrowie, Boże błog. i opiekę M.B. dla członkiń Róży św. Anny.

——————————————————————————————————————-

 

XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022

Niedziela  25.09.

7.45 – Z ok. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Bożeny i Henryka o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski.

11.00 + Józef i Marianna Sławscy, Paweł Roński.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 26.09.

18.00 + Elżbieta, Jan, Łukasz i zm. z rodz. Kapusta.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  27.09.

18.00 – O zdrowie, błog. Boże i dary Ducha Św. dla Anny Mazurek.

——————————————————————————————————————-

Środa  28.09.

18.00 + Stefania Bąk ( w roczn. śm.).

18.00 – O łaskę nawrócenia oraz uratowanie małżeństwa Magdaleny i Artura.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  29.09.

18.00 + Jadwiga i zmarli z rodziny.

18.00 – O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Marleny i Michała z ok. 15 r. zawarcia sakramentu małżeństwa.

——————————————————————————————————————-

Piątek 30.09.

18.00 + Irena, Henryk i Piotr Lisowscy.

18.00 – O łaskę nawrócenia dla Tadeusza, Andrzeja, Edyty, Zbigniewa i Łukasza, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla rodziny Wiśniewskich.

——————————————————————————————————————-

Sobota 01.10.

18.00 – W Int. Koła Misyjnego.

18.00 – Int. wynagradzająca M.B. za obelgi przeciwko Bożemu macierzyństwu Maryi, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty i Henryka z rodziną, dla czcicieli krzyża P.J. i Matki Bożej, o nawrócenie młodzieży i życie zgodne z przykazaniami Bożymi i nauką Kościoła.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  02.10.

7.45 + Z rodzin Langier, Krzywda, Tereszczuk, + Krystyna i Anna Domrzalskie.

11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodzin Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-

 

XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2022

Niedziela  18.09.

7.45 + Jan (z ok. roczn. śm.) i zmarli rodzice.

11.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i światło Ducha Św. oraz wstawiennictwo św. Stanisława Kostki dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 19.09.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

18.00 – Z ok. 30 urodzin Marcina oraz o szczęśliwe rozwiązanie.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  20.09.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

18.00 – O zdrowie, błog. Boże i dary Ducha Św. dla Danuty i Henryka z rodziną, dla wspólnoty Krzyża P.J. konającego i za zmarłych z ich rodzin.

——————————————————————————————————————-

Środa  21.09.

18.00 – OBoże błog. i opiekę M.B. dla Urszuli.

18.00 + Józefa i Kazimierz Dunia oraz + Mieczysław Szweda.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  22.09.

18.00 + Elżbieta Bober (od rodziny Kaczyc).

18.00 + Zbigniew Muszyński (od uczestników pogrzebu).

——————————————————————————————————————-

Piątek 23.09.

18.00 + Stefania Anna Cieślik (4 r.śm.), + rodzice z obojga stron.

18.00 – Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę M.B. dla całej rodziny.

 ——————————————————————————————————————-

Sobota 24.09.

18.00 + Tadeusz, Stefania, Józef i Jarosław.

18.00 – O dar życia wiecznego dla Helenki Milke.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  25.09.

7.45 – Z ok. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Bożeny i Henryka o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski.

11.00 + Józef i Marianna Sławscy, Paweł Roński.

——————————————————————————————————————-

 

XXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2022

Niedziela  04.09.

7.45 + Stanisława Hanczarek (greg.).

11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 05.09.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Wtorek  06.09.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Środa  07.09.

18.00 + Celina Wójcik (z ok. urodzin).

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Czwartek  08.09.

18.00 + Leokadia Golik ( w dniu urodzin).

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Piątek 09.09.

18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę, dary Ducha Św. z ok. rocznicy chrztu św. oraz o życie wieczne dla rodziców chrzestnych: Henryki i Jerzego.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Sobota 10.09.

18.00 + Elżbieta Łukasik (9 r.śm.), Marta, Konstanty, Helena i zmarli z rodziny.

18.00 + Regina i Longin Szulc.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  11.09.

 7.45 + Józefa, Anna, Marceli, Michał Pańczyniak, Wiktoria, Stanisław, Janina, Weronika, Bronisław Kozłowscy.

11.00 + Janina i Kazimierz Czaja i zmarli z rodzin Czaja i Knapczyk.

——————————————————————————————————————-

 

XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022

Niedziela  28.08.

7.45 + Krystyna ( 2 r.śm.) i zmarli z rodziny.

11.00 + Stanisława i Marian Knapczyk.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 29.08.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

18.00 + Ewa Brodzik (od uczestników pogrzebu).

——————————————————————————————————————-

Wtorek  30.08.

18.00 + Bogdan Graj (od uczestników pogrzebu).

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Środa  31.08.

18.00 + Elżbieta Miska, Agnieszka i Antoni.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Czwartek  01.09.

18.00 – O łaskę nieba dla Marii Kempka, Bronisława, Stefana i Wiktora Olejnik.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Piątek 02.09.

18.00 + Z rodz. Krzywda: Stefania (7 r.śm.) i Bronisław (28 r.śm.).

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

——————————————————————————————————————-

Sobota 03.09.

18.00 + Stanisława Hanczarek (greg.).

18.00 – Int. wynagradzająca M.B. za obelgi przeciwko dziewictwu Maryi, z prośbą o zdrowie, opiekę M.B., błog. Boże dla Danuty i Henryka z rodziną, dla wszystkich pielgrzymów i ich rodzin prosząc o dar uzdrowienia z chorób wewnętrznych i kardiologicznych.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  04.09.

7.45 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.

 11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-

XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022

Niedziela  21.08.

7.45 – †† Benigna, Antoni i Ryszard;
11.00  – † Antonina Molus

Poniedziałek  22.08.    

18.00  – † Stanisława Hanczarek ( 1 greg.)

Wtorek  23.08.

18.00 – O radość życia wiecznego dla †† Ameli i Bronisława Olejnik

18.00  – † Stanisława Hanczarek ( 2 greg.)

 

Środa  24.08.

18.00 – † Stanisława Hanczarek ( 3 greg.)

 

Czwartek  25.08.

18.00 † Stanisława Hanczarek ( 4 greg.)

 

Piątek 26.08.

18.00 – † Stanisława Hanczarek ( 5 greg.)

18.00 – † Teresa Gazarkiewicz  – od uczestników pogrzebu

 

Sobota  27.08.

14.00 – Msza „dożynkowa” – stadion;

15.00 – Sakrament małżeństwa

 

Niedziela 28.08.

7.45 – † Krystyna (2 r. śm.) i zmarłych z rodziny;

11.00 – †† Stanisława i Marian Knapczyk

 

XX Niedziela Zwykła – 14.08.2022

Niedziela  14.08.

7.45 – Dziękczynno – błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji imienin i urodzin Marka

11.00 – O Boże błogosławieństwo i dar umocnienia wiary dla członkiń Żywego Różańca z Róży  Maksymiliana, Marii Kolbe.

Poniedziałek 15.08.      Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.45  – Dziękczynno-błagalna z okazji 27 rocznicy ślubu Małgorzaty i Grzegorza, o zdrowie, Boże błogosławieństwo, Dary Ducha św. i opiekę M.B;

11.00  – Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. dla chrześniaków Darka i Oli.

Wtorek  16.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.

Środa  17.08.

18.00 – †† Jan i Krystyna Cieślik

Czwartek  18.08.

18.00 – †† Marianna, Maria, Wacław Ćwik, † Franciszka Marczewska

Piątek 19.08.

18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B dla Jakuba z okazji urodzin.

Niedziela 21.08.

7.45 – †† Benigna, Antoni i Ryszard;
11.00 – † Antonina Molus

 

INTENCJE MSZALNE – XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022

Niedziela  07.08.
7.45 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binieda, Kidackich, Nowak i Radke.

11.00 – O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza z okazji 12 urodzin.

Poniedziałek 08.08.

18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek  09.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.

Środa  10.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.

Czwartek  11.08.

18.00 – O łaskę nieba dla †† Anieli i Bronisława Olejnik

Piątek 12.08.

18.00 – O Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Jadwigi i Michała z dziećmi oraz Danuty i Henryka z rodziną, we wszystkich intencjach przez nich zanoszonych oraz jako dziękczynienie P. Bogu za uratowanie życia syna Macieja.
 

Niedziela  14.08.

7.45 – Dziękczynno – błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże z okazji imienin i urodzin Marka

11.00 – O Boże błogosławieństwo i dar umocnienia wiary dla członkiń Żywego Różańca z Róży  Maksymiliana, Marii Kolbe.

 

XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022

 Niedziela  31.07.


7.45 – Dziękczynna M.B. z prośbą o zdrowie. 

11.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marka z okazji urodzin.

 

Wtorek  02.08.

18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha św. dla s. Stanisławy, Anny, Moniki i Macieja z okazji urodzin. 

 

Środa  03.08.

18.00 Zuzanna Muszyńska.

 

Czwartek  04.08.

18.00 – Dziękczynno-błagalna  za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji 70 urodzin Sylwestra.

 

Piątek 05.08.

18.00 † Kazimierz Kocaj (3 r. śm.).

 

Niedziela  07.08.

7.45 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binieda, Kidackich, Nowak i Radke.

 11.00 – O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza z okazji 12 urodzin.

 

 

XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022

Niedziela  24.07.
7.45 – O zdrowie i Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Anny Mazurek.

11.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Michała i Ani z okazji 18 rocznicy sakramentu małżeństwa, oraz dla Antka z okazji 10 r. urodzin.

 

Poniedziałek  25.07.
18.00  – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Anny Muszyńskiej i Kacpra z okazji urodzin i imienin.

 

Wtorek  26.07.

18.00 – Intencja Róży św. Anny

 

Środa  27.07.

18.00 – Intencja dziękczynna okazji 70 rocznicy chrztu św., oraz o dar życia wiecznego dla taty i rodziców chrzestnych.   

 

Czwartek  28.07.

18.00 ++ Edward, Zdzisław, Damian i Jarosław Licheńscy

 

Piątek 29.07.

18.00 ++ Bronisław, Irena, Adolf, Gertruda i Daniel Polaczek 

 

 Niedziela  31.07.

7.45 – Dziękczynna M.B. z prośbą o zdrowie. 

 11.00 – O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marka z okazji urodzin.