Niedziela 07.04

 7.00 

 

 

– O miłosierdzie Boże dla zmarłych z naszych rodzin, dla zm. czcicieli cudownego krzyża P.J. konającego i M.B. oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących, o potrzebne łaski dla Danuty i Henryka z rodziną, dla pielgrzymów adorujących cudowny krzyż oraz o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, wrogów krzyża i Kościoła.

 11.00 

+ Wanda, Stanisław, Wiktoria, Kazimierz i Mieczysław Szweda.

Poniedziałek 08.04

 18.00 

+ Tadeusz Siemaszko (od uczestników pogrzebu).

18.00 

– O zdrowie, Boże błog., opiekę MB. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów. 

 Wtorek 09.04

 18.00 

– O łaskę nieba dla zmarłych z rodzin: Iwańskich, Kaczmarczyk, Stępień, Sławskich, Jacek, Kocór, zm. ze wspólnoty krzyża P.J. konającego i dusz w czyśćcu cierpiących.

 Środa 10.04

 18.00

 – Dziękczynna z ok. 55 roczn. ślubu Bogumiły i Kazimierza Tomczak z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błog. na dalsze lata.

18.00 

+ Józef (int. od brata Bolesława z rodziną).

 Czwartek 11.04 

 18.00

 + Henryka i Władysław Guzik.                                     

18.00

+ Stefan Anduła (1 r.śm.). 

 Piątek 12.04

18.00 

+ Roman Machel (1 r.śm.).

18.00

+ Marta Zawadzka (6 r.śm.), Konstanty, Helena i Elżbieta.

 Sobota 13.04

 18.00 

 – Dziękczynna Panu Bogu za dar chrztu św.

18.00 

+ Helena Ott (w r.śm.) i  Kazimierz.

 Niedziela 14.04

 7.45

– Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke

 11.00  

+ Halina i Władysław Bukowicz.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 31.03.2024

 Niedziela 31.03

 7.00

+ Gertruda Żalgiewicz.

  11.00

+ Marcin (8 r.śm.).

Poniedziałek 01.04

 7.45

 + Władysław Fabiańczyk

 11.00 

+ Barbara Kwiatek (1 r.śm.)

 Wtorek 02.04

 18.00 

– O zdrowie, Boże błog., opiekę MB. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

Środa 03.04

 18.00

 O łaskę nieba dla zmarłych z rodzin: Sławskich, Stępień, Jacek, Iwańskich, Kocór, Surowiec, Kaczmarczyk, Łodziewskich, Drożdż, Drabik, Adamczyk, Krajewskich, Zeglicz, wspólnoty krzyża P.J. konającego i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 

+ Ludwika Foch (int. od Koła Misyjnego).

 Czwartek 04.04 

 18.00 

 + Jan i Maria Olejnik i zmarli z rodziny.                                        

18.00

+ Józef Siwek (od Marii i Stanisława) 

 Piątek 05.04

18.00 

18.00

– Z okazji 40 urodzin Piotra – int. od żony z dziećmi.

– O Boże błog. i opiekę M.B. dla Adama z okazji urodzin.

 Sobota 06.04

 18.00 

 – W intencji Danuty o łaskę zdrowia.

18.00 

– Int. wynagradzająca za obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu Maryi, z dziękczynieniem Bogu w 22 roczn. poświęcenia cudownego krzyża P.J. konającego, za wszystkich Jego czcicieli, pielgrzymów, chorych ofiarujących swoje cierpienia, modlitwy i posty, w int. Danuty i Henryka z rodziną, w ich intencjach oraz za ks. bp. K. Włodarczyka, bp. Z. Zielińskiego i kapłanów.

Niedziela

Miłosierdzia

Bożego

07.04

 7.45 

– Za dusze  czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke

11.00 

+ Wanda, Stanisław, Wiktoria, Kazimierz i Mieczysław Szweda.

NIEDZIELA PALMOWA – 24.03.2024

 

Niedziela 24.03

7.45

†   Ks. Jan Tadych.

11.00

– O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii z ok. urodzin.

Poniedziałek

25.03

17.00

†  Janina Chilik (29 greg.)

 

Wtorek 26.03

17.00

†  Janina Chilik (30 greg.)

17.00

– O radość życia wiecznego dla rodziców chrzestnych: Stanisławy i Alfonsa.

 

Środa 27.03

17.00

†  Jan (w roczn. śm.)

17.00

†  Regina Jaros (3 r.śm.).

 

Czwartek 28.03

 

17.00

– W int. Parafian   

17.00

– W int. kapłanów posługujących w naszej parafii o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę M.B. z okazji pamiątki ustanowienia sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii.

 Piątek 29.03

17.00

 

 

Sobota 30.03

20.00

– O Boże błog. i opiekę M.B. dla Jadwigi w rocznicę chrztu św.

20.00

– Dziękczynno-błagalna z ok. urodzin Marii.

 

Niedziela

Zmartwychwst.

Pańskiego

31.03

7.00

†  Gertruda Żalgiewicz.

11.00

†  Marcin (8 r.śm.).

Poniedziałek

Wielkanocny

01.04

7.45

†  Władysław Fabiańczyk

11.00

†  Barbara Kwiatek (1 r.śm.)

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2024

 

Niedziela 17.03

7.45

+ Benigna, Antoni i Ryszard.

11.00

– O zdrowie i Boże błog. dla Józefa.

Poniedziałek

18.03

17.00

+ Janina Chilik (22 greg.)

17.00

+ Albin Dobiński (38 r.śm.).

 

Wtorek 19.03

17.00

+ Janina Chilik (23 greg.)

 

Środa 20.03

 

17.00

 

+ Janina Chilik (24 greg.)

17.00

+ Zofia i Józef Mońka.

 

Czwartek 21.03

 

 

17.00

 

 

+ Janina Chilik (25 greg.)

                                        

17.00

+ Józef Golik ( z ok. imienin) i Leokadia.

 

Piątek 22.03

 

17.00

 

 

+ Janina Chilik (26 greg.)

 

17.00

 

– O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, za ks. Bp. K. Włodarczyka, Wspólnotę krzyża i kapłanów.

 

 

Sobota 23.03

 

17.00

 

 

+ Janina Chilik (27 greg.)

 

17.00

 

– O łaskę nieba dla zmarłych z rodzin: Sławskich, Stępień, Jacek, Iwańskich, Kocór, Kaczmarczyk, ze wspólnoty krzyża P.J. konającego i dusz w czyśćcu cierpiących.

 

 

Niedziela 24.03

 

7.45

+ Jan Tadych.

 

11.00

 

– O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii z ok. urodzin.

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2024

 Niedziela 10.03

 7.45

+ Ludwika Foch (od uczestników pogrzebu) i zm. Antoninę i Bronisława Mollus.

 11.00 

– O Boże błog., opiekę św. Rodziny i dary Ducha Św. dla Blanki z ok. 12 urodzin.

Poniedziałek

11.03

 17.00 

+ Janina Chilik (15 greg.)

 Wtorek 12.03

 17.00 

+ Janina Chilik (16 greg.)

Środa 13.03

 17.00

 + Janina Chilik (17 greg.)

17.00

 

– O łaskę nieba dla zmarłych z rodzin: Sławskich, Stępień, Jacek, Iwańskich, Kocór, Surowiec, Kaczmarczyk, Łodziewskich, Drożdż, Drabik, Adamczyk, Krajewskich, Zeglicz, ze wspólnoty krzyża P.J. konającego i dusze w czyśćcu cierpiące. 

 Czwartek 14.03 

 17.00 

 + Janina Chilik (18 greg.)                                        

17.00

+ Marianna, Józef, Bogumił, Zofia Tomczak, Stanisława, Czesław, Grzegorz Zabłotni. 

 Piątek 15.03

 17.00

+ Janina Chilik (19 greg.)

 17.00 

– O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, za ks. Bp. K. Włodarczyka, Wspólnotę krzyża i kapłanów.

 Sobota 16.03

 17.00

 + Janina Chilik (20 greg.)

 17.00 

– O radość nieba dla Stefanii, Zbigniewa, Władysława i Lecha Grabowskich.

 Niedziela 17.03 

 7.45 

+ Benigna, Antoni i Ryszard.

 11.00 

– O zdrowie i Boże błog. dla Józefa.

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2024

Niedziela 25.02

 7.45 

† †   Z rodz. Owsiannych: Czesława (1 r.śm.), Stanisław, Czesław Herbuś i zmarli z rodzin: Owsiannych, Elias, Rybarczyk, Herbuś, Twardosz.

11.00

†  Janina Mosionek (2 r.śm.).

Poniedziałek

26.02.2024

17.00

†  Janina Chilik (1 greg)

17.00

†  Edmund Cybulski

 Wtorek 27.02

17.00

†   Janina Chilik (2 greg)

17.00

†  Józef Siwek – od uczestników pogrzebu

 Środa 28.02

17.00

†   Janina Chilik (3 greg)

17.00

††  Róża, Klemens, Stanisław Kajewscy, Helena, Jerzy Żmudzińscy

 Czwartek 29.02 

17.00

†   Janina Chilik (4 greg)

17.00

†† Elżbieta i Antoni Łapczyńscy, zmarli z rodzin Łapczyńskich i Mądrych

 Piątek 01.03

17.00

† Janina Chilik (5 greg)

17.00

†† Tadeusz (6 r. śm.), Marcin Wójcik

Sobota 02.03

17.00

† Janina Chilik (6 greg)

17.00

Intencja wynagradzająca M.B. za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach z prośbą o dary Ducha Św. i bł. Boże i M.B. dla Danuty i Henryka z rodziną, dla wszystkich pielgrzymów wynagradzających M.B i P. J konającego w pierwsze soboty miesiąca, prosząc o dar uzdrowienia z chorób  nowotworowych gardła, oskrzeli, płuc i alergii

 Niedziela 03.03 

7.45

Za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00

†† Kazimierz Muszyński, z okazji imienin,  Zuzanna Muszyńska

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2024

Niedziela 18.02

 7.45

 11.00 

+ Benigna, Antoni i Ryszard.

+ Zbigniew Nowicki (w r.śm.).

Poniedziałek

19.02.2024

 17.00

 

 O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

 Wtorek 20.02

 17.00

O radość nieba dla Łukasza (21 r.śm.) oraz dziadków: Władysława i Marianny, Ambrożego i Joanny.

 Środa 21.02

 17.00

 + Regina i Longin Szulc.

 Czwartek 22.02 

 17.00

 + Krystyna Gorzkiewicz (od uczestników pogrzebu).

 Piątek 23.02

 17.00 

O radość życia wiecznego dla Stanisława (on) Hermann.

 Sobota 24.02

 17.00  

 + Stanisław Banachewicz, zm. rodzice: Stanisława i Szymon, Wincenty Arbszajtis, Julianna i zmarli z rodziny.

 Niedziela 25.02

 7.45 

11.00

+ Z rodz. Owsiannych: Czesława (1 r.śm.), Stanisław, Czesław Herbuś i zmarli z rodzin: Owsiannych, Elias, Rybarczyk, Herbuś, Twardosz.

+ Janina Mosionek (2 r.śm.).

6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024

Niedziela 11.02

7.45

 

 11.00

1. + Stefan, Jadwiga i Wiktor Olejnik.

2. + Z rodz. Wiśniewskich: Krystyna ( w roczn. śm.), Augustyn, Helena, Stefania, Kazimierz i Kazimiera.

+ Agata (19 r.śm.), zmarli rodzice i bracia z obojga stron.

Poniedziałek

12.02.2024

 17.00  

 + Jerzy Krzyżan ( z ok. urodzin) + Robert.

 Wtorek 13.02

 17.00

+ Jerzy Anduła (1 r.śm).

 Środa 14.02

 17.00

 + Z rodziny Orlik: Zofia ( w r.śm.) i Kazimierz oraz zmarli z rodzin Adamczyk, Olejnik, Polaczek.

 Czwartek 15.02 

 17.00

 + Zdzisław Sutkowski (od brata Jana z rodziną).

 Piątek 16.02

 17.00 

O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

 Sobota 17.02

 17.00 

 + Władysław Ponsiek (4 r.śm.), Ryszard Krzywiński (2 r.śm.), Halina, Klemens, Franciszka Ott.

 Niedziela 18.02

 7.45

11.00  

+ Benigna, Antoni i Ryszard.

+ Zbigniew Nowicki (w r.śm.).

5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.2024

 Niedziela 04.02

 7.45

 11.00 

– Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz zmarłych z rodzin Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke

+ Rodzice: Władysława i Stanisław Ślażyńscy, brat Jan.

Poniedziałek

05.02.2024

 17.00 

 + Alfons Konitzer (greg. 30).

 Wtorek 06.02

 17.00

 – O łaskę nieba dla zm. z rodzin: Sławskich, Stępień, Jacek, Iwańskich, Kocór, Surowiec, Kaczmarczyk, Łodziewskich, Drożdż, Drabik, Adamczyk, Krajewskich, Zeglicz, wspólnoty krzyża P.J. Konającego i dusz w czyśćcu cierpiących.

 Środa 07.02

 17.00

 1. + Ludwika Foch ( od rodziny Podhalicz).

2. O łaskę nieba dla zm. z rodzin: Iwańskich, Kaczmarczyk, Sławskich, Stępień, Jacek, Kocór, ze wspólnoty krzyża P.J. i dusz w czyśćcu cierpiących.

 Czwartek 08.02 

 17.00

 1. + Ludwika Foch (od Róży św. Anny).

2. O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w Int. przez nich zanoszonych, za ks. bp. K. Włodarczyka, Wspólnotę krzyża P.J. i kapłanów.

 Piątek 09.02

 17.00 

1. + Z rodz. Lisowskich: Piotr ( w roczn. urodzin), Irena i Henryk.

2. Natalia i Tadeusz Kondziołka.

 Sobota 10.02

 17.00 

 

 1. + Danuta Urbańska.

2. Rezerwacja 

Niedziela 11.02 

7.45

 

11.00 

1. + Stefan, Jadwiga i Wiktor Olejnik.

2. + Z rodz. Wiśniewskich: Krystyna ( w roczn. śm.), Augustyn, Helena, Stefania, Kazimierz i Kazimiera.

+ Agata (19 r.śm.), zmarli rodzice i bracia z obojga stron.

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2024

Niedziela 28.01

7.45

11.00

+ Agnieszka i Antoni Szweda i zmarli z rodziny.

+ Stanisław (25 r.śm.), Maria i zm. z rodziny dziadkowie z obojga stron.

Poniedziałek

29.01.2024

17.00 

 + Alfons Konitzer (greg. 23).

 Wtorek 30.01

17.00

 + Alfons Konitzer (greg. 24).

 Środa 31.01

 17.00

 1. + Alfons Konitzer (greg. 25).

2. O łaskę nieba dla zm. z rodzin: Iwańskich, Kaczmarczyk, Sławskich, Stępień, Jacek, Kocór, ze wspólnoty krzyża P.J. i dusz w czyśćcu cierpiących.

 Czwartek 01.02 

 17.00

 1. + Alfons Konitzer (greg. 26).

2. W int. Zofii i Mariana z ok. rocznicy ślubu – o Boże błog. i potrzebne łaski.

Piątek 02.02

 17.00 

 1. + Alfons Konitzer (greg. 27).

2. O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w Int. przez nich zanoszonych, za ks. bp. K. Włodarczyka, Wspólnotę krzyża P.J. i kapłanów.

 Sobota 03.02

 17.00 

 

1. + Alfons Konitzer (greg. 28).

2. Int. wynagradzająca M.B. za bluźnierstwa, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę i nienawiść wobec Maryi, z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Danuty i Henryka z rodziną, dla wspólnoty cudownego krzyża P. J. konającego, o głęboką wiarę i potrzebne łaski zdrowia, o dobry rozwój psychiczny, fizyczny i duchowy dla dzieci i dorastającej młodzieży

 Niedziela 04.02 

 7.45

 

 11.00  

– Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz zmarłych z rodzin Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke

+ Rodzice: Władysława i Stanisław Ślażyńscy, brat Jan.