INTENCJE MSZALNE – 29.01 – 05.02.2023

Niedziela  29.01.

7.45 + O radość życia wiecznego dla Marianny oraz dziadków Apolonii i Tomasza.

11.00 + Stanisław (24 r.śm.) i zmarli dziadkowie z obojga stron.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 30.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Wtorek  31.01.

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w intencjach przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

——————————————————————————————————————-

Środa  01.02.

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w intencjach przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  02.02.

17.00 + Helena Młocek (8 r.śm.)

——————————————————————————————————————-

Piątek 03.02.

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w intencjach przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

——————————————————————————————————————-

Sobota 04.02.

17.00 – Int. wynagradzająca M.B. za obelgi przeciw dziewictwu Maryi, z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Danuty i Henryka z rodziną, wspólnoty cudownego krzyża P.J. konającego, o głęboką wiarę i potrzebne łaski, o dobry rozwój psychiczny, fizyczny i duchowy dla dorastającej młodzieży.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  05.02.

7.45 + Kazimierz Cybulski (Int. od rodziny Przybyłków z Lipnicy).

7.45 + Kazimierz Cybulski (Int. od rodziny Strugałów z Lipnicy.

 11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE – 22 – 29.01.2023

Niedziela  22.01.

7.45 + Agnieszka Szweda ( z ok. urodzin i imienin).

11.00 + Marianna i Edmund Szweda, Helena i Paweł Gluczkiewicz i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 23.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Wtorek  24.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Środa  25.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w intencjach przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  26.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – O dar życia wiecznego dla zmarłych dziadków: Anieli i Bronisława oraz Marianny i Tadeusza.

——————————————————————————————————————-

Piątek 27.01.

17.00 – W int. Ani z ok. 9 urodzin.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Sobota 28.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 + Kazimierz Witkowski (2 r.śm.), Anna i Wiktor Witkowscy, Stanisława i Franciszek Ogrodnik, Jan Stańczyk.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  29.01.

7.45 + O radość życia wiecznego dla Marianny oraz dziadków Apolonii i Tomasza.

11.00 + Stanisław (24 r.śm.) i zmarli dziadkowie z obojga stron.

——————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE – 15 – 22.01.2023

Niedziela  15.01.

11.00 + Marianna i Józef.

17.00 + Maria Bieruta.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 16.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Wtorek  17.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Środa  18.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – O łaskę nieba dla + rodziców: Natalii i Marcelego Tadych.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  19.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w intencjach przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, wspólnotę krzyża i kapłanów.

——————————————————————————————————————-

Piątek 20.01.

17.00 – Rez. Muszyńska.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Sobota 21.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – O łaskę nieba dla dziadków: Jana i Marianny, Teofila i Elżbiety, Jana i Ludwiki, Feliksa i Magdaleny.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  22.01.

7.45 + Agnieszka Szweda ( z ok. urodzin i imienin).

11.00 + Marianna i Edmund Szweda, Helena i Paweł Gluczkiewicz i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE – 01 – 15.01.2023

Niedziela  08.01.

7.45.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

11.00 + Agata Długa (18 r.śm.), zmarli rodzice i bracia z obojga stron.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 09.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Wtorek  10.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Środa  11.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w Int. przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, kapłanów i wspólnotę krzyża.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  12.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 + Stanisław Kowalski (23 r.śm.), Roman i Stanisława Kowalscy, Marian Macios.

——————————————————————————————————————-

Piątek 13.01.

17.00 + Regina i Longin Szulc.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Sobota 14.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 + Rez. Biniak.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  15.01.

7.45 + Marianna i Józef.

11.00 + Maria Bieruta.

——————————————————————————————————————-

INTENCJE MSZALNE – 01 – 08.01.2023

Niedziela  01.01. Nowy Rok

11.00 – Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. w rodzinie.

17.00 + Zuzanna Muszyńska, + Irena Olejnik i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 02.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Wtorek  03.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

——————————————————————————————————————-

Środa  04.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – W Int. Danuty i Henryka z rodziną – o zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa, w Int. przez nich zanoszonych oraz za ks. Bp. K. Włodarczyka, kapłanów i wspólnotę krzyża.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  05.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – O radość życia wiecznego dla Heleny i Pawła Gluczkiewicz i Kazimierza Krzyżańskiego.

——————————————————————————————————————-

Piątek 06.01.

7.45 – W Int. parafian.

11.00 – W Int. Jadwigi i Józefa z ok. 50 r. ślubu o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego.

——————————————————————————————————————-

Sobota 07.01.

17.00 + Szymon Nowosielski (greg.)

17.00 – Wynagradzająca M.B. za obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu Maryi, z prośbą o potrzebne łaski, błog. Boże i opiekę M.B. dla Danuty i Henryka z rodziną, dla czcicieli cudownego krzyża i M.B. w 2023 r, o pokój na świecie i w naszych rodzinach, o potrzebne łaski dla ks. z Tarnówki, Sianowa i Górki Klasztornej, ks. bp. z naszej diecezji i ks. bp. K. Włodarczyka.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  08.01.

7.45 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

11.00 + Agata Długa (18 r.śm.), zmarli rodzice i bracia z obojga stron. ———————————————————————————————–

NARODZENIE PAŃSKIE – 25.12.2022

Niedziela  25.12.

7.45 + Jan, Eugenia i Stanisław Kisiel, Danuta Szkoda.

11.00 + Z rodzin Chara, Kuchmacz i Barabasz.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 26.12.

7.45 – Dziękczynno-błagalna w 48 roczn. ślubu z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B., o zdrowie i potrzebne dary Ducha Świętego na dalszą drogę życia, z podziękowaniem Bogu za dar życia w 69 rocznicę urodzin żony.

11.00 + Marianna i Józef Sławscy, + Paweł Roński.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  27.12.

17.00 + Stefan Stemplowski (39 r.śm.) i zmarli rodzice.

——————————————————————————————————————-

Środa  28.12.

17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej.

17.00 – O dar życia wiecznego dla Ireny Ley-Olejnik.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  29.12.

17.00 –  W int. Adama i całej rodziny o Boże błog. i potrzebne łaski w Nowym Roku.

——————————————————————————————————————-

Piątek 30.12.

17.00 – Dziękczynna P. Bogu i M.B. za wszystkie łaski otrzymane w 2022 r przez wspólnotę Cudownego Krzyża P.J. Konającego i wynagradzających M.B. w I soboty miesiąca, z prośbą o błog. Boże i potrzebne łaski w 2023 r dla Danuty i Henryka z rodziną, dla wspólnoty krzyża, ks. biskupów, ks. z Tarnówki, Sianowa i Górki Klasztornej.

——————————————————————————————————————-

Sobota 31.12.

17.00 + Józef i Bożena Jankowscy.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  01.01. 2024 –  Nowy Rok

11.00 – Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. w rodzinie.

17.00 + Zuzanna Muszyńska, + Irena Olejnik i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

4 NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2022

Niedziela  18.12.

7.45 + Stanisław Kierzka i zmarli z rodziny Dziworów.

11.00 – Dziękczynna Matce Bożej za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 19.12.

17.00 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Grażyny i Jana ( Int. od córki).

17.00 + Marianna Wałcerz ( z ok. urodzin).

——————————————————————————————————————-

Wtorek  20.12.

17.00 + Zofia Serafinowicz (2 r.śm.), zmarli rodzice z obojga stron, + Irena i Stanisław Paciepnik i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

Środa  21.12.

17.00 + Stanisław Maciejski, Katarzyna i Franciszek Rycąbel.

17.00 + Emilia Nowacka (1 r.śm.).

——————————————————————————————————————-

Czwartek  22.12.

17.00 + Eugeniusz Błażejewski (20 r.śm.), zm. z rodzin Błażejewskich i Kotur.

17.00 + Andrzej Twardosz (1 r.śm.).

——————————————————————————————————————-

Piątek 23.12.

17.00 + Z rodzin: Sijka, Kuźnickich i Piaskowskich.

17.00 + Ewa Brodzik w dniu imienin ( od Róży św. Anny).

——————————————————————————————————————-

Sobota 24.12. – Wigilia Bożego Narodzenia

22.00 – Dziękczynno-błagalna w int. całej rodziny.

24.00 – W int. Parafian

——————————————————————————————————————-

Niedziela  25.12. –  I Dzień Świąt Bożego Narodzenia

7.45 + Jan, Eugenia i Stanisław Kisiel, Danuta Szkoda.

11.00 + Z rodzin Chara, Kuchmacz i Barabasz.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 26.12. – II Dzień Świąt Bożego Narodzenia

7.45 – Dziękczynno-błagalna w 48 roczn. ślubu z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B., o zdrowie i potrzebne dary Ducha Świętego na dalszą drogę życia, z podziękowaniem Bogu za dar życia w 69 rocznicę urodzin żony.

11.00 + Marianna i Józef Sławscy, + Paweł Roński.

INTENCJE MSZALNE – 3 NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022

Niedziela  11.12.

7.45 + Stanisława, Roman, Stanisław, Kowalscy, + Marian Macios.

11.00 + Marianna i Edmund Szweda, Helena i Paweł Gluczkiewicz i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 12.12.

17.00 – W dniu urodzin za Annę, Agnieszkę i Mateusza.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  13.12.

17.00 + Zofia Pustuła – od uczestników pogrzebu.

——————————————————————————————————————-

Środa  14.12.

17.00 + Eugeniusz ( Int. od współpracowników firmy Martek).

17.00 + Feliks Masternak (Int. od bratowej Leokadii Masternak z rodziną).

——————————————————————————————————————-

Czwartek  15.12.

17.00 + Danuta i Józef Graczyk, Kazimiera i Marek Pietrzyk, Ryszard Kotwicki.

17.00 + Marian i Regina Brzozowscy i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

Piątek 16.12.

17.00 – O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, oraz o Boże błog. dla Stanisława i Marioli z ok. 35  r. pożycia małżeńskiego.

17.00 – O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B. i św. Józefa dla Danuty i Henryka z rodziną, w intencjach przez nich zanoszonych, z podziękowaniem za dar uzdrowienia z nowotworu płuc i oskrzeli (Int. od Haliny Kowalskiej).

 ——————————————————————————————————————-

Sobota 17.12.

17.00 – O łaskę nieba dla rodziców: Anieli i Bronisława Olejnik.

17.00 + Krystyna Grzybek (1 r. śm.).

——————————————————————————————————————-

Niedziela  18.12.

7.45 + Stanisław Kierzka i zmarli z rodziny Dziworów.

 11.00 – Dziękczynna Matce Bożej za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie.

————————–

INTENCJE MSZALNE – 2 NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022

Niedziela  04.12.

7.45 + Agata, Bogusław, Maria, Józef, Jan Długa, Eryka, Antoni, Zbigniew, Andrzej Ott.

11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 05.12.

17.00 + Marianna i Adolf Makarewicz.

17.00 + Władysław Wójcik ( w r.śm.), Jadwiga Zdunkiewicz i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

Wtorek  06.12.

17.00 + Zuzanna Muszyńska ( w r. śm.).

——————————————————————————————————————-

Środa  07.12.

17.00 – O Boże błog., dary Ducha Św., opiekę M.B. oraz pokój w rodzinie Błażejewskich.

17.00 + Dawid Leda (15 r.śm.).

——————————————————————————————————————-

Czwartek  08.12.

17.00 + Marianna i Szczepan Ladoruccy.

17.00 + Antoni Gajewski (int. od działaczy i sportowców LKS Tarnowia w Tarnówce).

——————————————————————————————————————-

Piątek 09.12.

17.00 + Z rodzice: Elżbieta i Zdzisław Cybulscy oraz + Władysława i Zdzisław Kuś.

17.00 – O radość życia wiecznego dla Marianny w 12 r.śm. oraz dla Tadeusza i Jerzego Mazurek.

 ——————————————————————————————————————-

Sobota 10.12.

17.00 + Kazimierz Filiński, + Adam i Andrzej Piec.

17.00 – O potrzebne łaski, Boże błog. opiekę M.B. dla Weroniki i Łukasza w 12 r. ślubu.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  11.12.

7.45 + Stanisława, Roman, Stanisław, Kowalscy, + Marian Macios.

11.00 + Marianna i Edmund Szweda, Helena i Paweł Gluczkiewicz i zmarli z rodziny.

——————————————————————————————————————-

 

INTENCJE MSZALNE – 1 NIEDZIELA ADWENTU – 27.11.2022

Niedziela  27.11.

7.45 + Z rodz. Grzybowskich: + Jan, Krystyna i Bogusław.

11.00 + Z rodz. Chara, Kuchmacz i Barabasz.

——————————————————————————————————————-

Poniedziałek 28.11.

17.00 + Zdzisław Licheński.

17.00 + Jan ( 3 r.śm.).

——————————————————————————————————————-

Wtorek  29.11.

17.00 – O radość życia wiecznego dla Zofii Mazurek ( w 29 r. odejścia do Pana).

——————————————————————————————————————-

Środa  30.11. 

17.00 – O Boże błog., dary Ducha Św. i opiekę M.B. oraz patrona dla ks. Andrzeja – Int. od wspólnot z parafii.

17.00 – O Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i opiekę M.B. dla Kasi oraz w Int. P. Bogu wiadomej.

——————————————————————————————————————-

Czwartek  01.12.

17.00 + Janina, Józef, Anna i Tadeusz.

17.00 – O potrzebne łaski, Boże błog. dla Danuty i Henryka oraz dziękczynno-błagalna z ok. 13 roczn. ślubu Justyny i Piotra.

——————————————————————————————————————-

Piątek 02.12.

17.00 + Z rodzin Hasiak i Madej.

17.00 – O potrzebne łaski, Boże błog. dla Danuty i Henryka z rodziną oraz dla Kingi i Damiana z ok. 9 roczn. ślubu.

——————————————————————————————————————-

Sobota 03.12.

17.00 – Int. wynagradzająca M.B. za bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę M.B. dla małżeństw pragnących potomstwa, o dar uzdrowienia z chorób narządów rodnych, o potrzebne łaski dla Danuty i Henryka z rodziną, dla czcicieli krzyża P.J. i M.B. w 29 r. poświęcenia figury M.B. Różańcowej.

17.00 – O potrzebne łaski, Boże błog. opiekę M.B. oraz dary Ducha Św. dla Danuty i Henryka z rodziną oraz dla rodzin Andrzejewskich i Hasiak.

——————————————————————————————————————-

Niedziela  04.12.

7.45 + Agata, Bogusław, Maria, Józef, Jan Długa, Eryka, Antoni, Zbigniew, Andrzej Ott.

11.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodzin: Stępień, Bukalskich, Sławskich, Cedro, Binięda, Kidackich, Nowak i Radke.

——————————————————————————————————————-